Aktualności

25.09.2019 Wybroy Liberalizm Wolność osobista Wolny rynek Rządy prawa

Deklaracja Kandydata Liberalnego

Wraz z przyjaciółmi z Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości oraz Centrum Kapitalizmu mamy przyjemność zaprezentować deklarację dla liberalnych kandydatów w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Deklaracja zawiera 12 istotnych z punktu widzenia wolności osobistej i gospodarczej punktów
10.08.2019 500plus Prawo Ekonomia Wydatki publiczne

Wszystko, czego nie mówią Ci o 500+

Nie macie wrażenia, że skala poparcia dla niedawno rozszerzonego programu 500+ jest przesadna, a sam program zdecydowanie nie należy do najmądrzejszych pomysłów? My też!
05.07.2019 Liberalizm Prawo Legislacja

Wolnościowy monitoring legislacji

Nie masz czasu, żeby regularnie sprawdzać czy ze stanem wolności osobistej i gospodarczej jest lepiej, czy gorzej? Nie ma sprawy!
10.06.2019 Liberalizm Networking Beer Dyskusja Spotkanie Kapitalizm

LiBeerty Saturday w Świetlicy Wolności

8 czerwca w Świetlicy Wolności odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu LiBeerty Saturady. Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni do dyskusji i networkingu dla wszystkich zainteresowanych ideami liberalnymi.
21.03.2019

Free Market Roadshow 2019 in Warsaw

Mamy zaszczyt dołączyć do grona patronów tegorocznej edycji Free Market Roadshow w Warszawie. Tegoroczna edycja konferencji odbywa się pod hasłem wolnościowego programu dla Europy w kontekście wyborów do Parlamentu Europejskiego.
20.03.2019 Konferencje Ekonomia Welconomy

Liberty Forum Poland na Welconomy Economic Forum w Toruniu

W dniach 18-19 marca przedstawiciele naszego stowarzyszenia uczestniczyli w XXVI edycji Welconomy Economic Forum w Toruniu.
25.02.2019 Wolny rynek Kapitalizm Liberalizm Publicystyka Liberty Forum Poland w mediach

"Liberté!": Kapitalizm nie kojarzy się dobrze... a powinien!

Na łamach portalu liberte.pl Jan Jankowiak i Piotr Oliński z Liberty Forum Poland piszą o kapitalizmie, jego historycznej roli i dlaczego warto walczyć z mitami wokół niego.
14.02.2019 social media liberalism free market

Liberty Forum PL w Social Media

Śledź nas w social media! Publikujemy wiele ciekawych grafik, tekstów i artykułów.